Wypożyczenie busa na koncert – czy to się opłaca?

Wynajem busów

Osoby, które pasjonują się muzyką, z utęsknieniem czekają na każdy koncert swojego ulubionego wykonawcy, odbywający się dosyć blisko ich miejsca zamieszkania. Blisko – to znaczy w naszym kraju lub w kraju sąsiednim. Odległość tak naprawdę ma tu najmniejsze znaczenie. Fan kluby danego wykonawcy bardzo często decydują się na wyjazdy grupowe, które – jeśli są dobrze rozplanowane – mogą generować oszczędności.

Busem na koncert – dlaczego warto

Wynajem busówNa przykład, jeśli jesteśmy z Gdańska, na koncert organizowany w Katowicach można wybrać się nie pociągiem, a wynajętym busem. Jeżeli zbierzemy grupę 20 osób, każdy uczestnik zapłaci grosze za przejazd w prawdziwie komfortowych warunkach! Nie będziemy musieli przejmować się szukaniem dworca czy sposobów na szybki dojazd do niego, nie będziemy musieli siedzieć w ciasnym pociągowym przedziale, w którym pasażer obok nas zdjął buty i uraczył współpasażerów swoimi przetartymi skarpetkami. Wynajem busów oferowany w Gdańsku to prawdziwa gratka dla osób kochających koncerty. Po pierwsze – docieramy na miejsce bez żadnych postojów na stacjach pośrednich. Nie marnujemy cennych minut, patrząc jak starsze panie z trudem próbują wydostać się z pociągu, ciągnąc za sobą ciężką torbę pełną pewnie robionych własnoręcznie wiktuałów. Jest to więc zdecydowana oszczędność czasu – bus mknie prosto do miejsca docelowego, trasą może być na przykład autostrada, co jeszcze skróci czas podróży.

Wynajem busówPo drugie – mamy zapewniony najlepszy komfort! Siedziska są zazwyczaj wygodne i między rzędami są spore odległości, co pozwala każdemu pasażerowi na wygodną podróż. Można rozłożyć swoje siedzenie do pozycji leżącej i przespać całą drogę. Można oglądać film w busowym telewizorze, czy też korzystać z wi-fi, które posiadają te bardziej nowoczesne busy od sprawdzonych firm! I oczywiście nie musimy martwić się tym, że nasz smartfon zaraz się rozładuje – przy każdym siedzisku znajdują się gniazdka, do których możemy podłączyć ładowarkę podczas drogi. Czy to koniec zalet busów? Nie. Są one też idealne na podróż upalnym latem. W pociągu już dawno nasze ciało przyjęłoby postać płynną – spłynęlibyśmy po podłodze wraz z potem, jednak w busach z klimatyzacją nie ma takiej opcji!

Przez całą drogę będziemy mogli cieszyć się świeżym powietrzem, a przed rażącymi promieniami słońca chronić będą nas przyciemniane szyby. W takich warunkach nawet nie poczujemy tego, że podróż trwa dziesięć godzin. Lepsze busy czy autokary posiadają też wc, w niektórych tylko przypadkach będziemy musieli jeszcze tradycyjnie zahaczać o stacje benzynowe.

Wypożyczenie busa na koncert – czy to się opłaca?
Przewiń do góry