Ultra Glaco zapewni nam bezpieczną podróż

soft99 ultra glaco

Podróżowanie podczas deszczu nie należy do najprzyjemniejszych, tym bardziej, gdy nasze wycieraczki nie działają w odpowiedni sposób – nie zbierają wody i wydają irytujące dźwięki podczas pracy. Widoczność na drodze również potrafi być niezadowalająca. Może to mocno zaburzyć koncentrację kierowcę, co nie do końca może dobrze działać w przypadku nawet najkrótszych podróży.

Powłoka ochronna na szyby

soft99 ultra glacoW trakcie jazdy należy cały czas zachowywać najwyższą uwagę, by nie spowodować niebezpiecznej sytuacji drogowej, jest to tym trudniejsze, im dłużej jesteśmy wystawienia na takie warunki pogodowe. Przed deszczem może nas jednak w odpowiedni sposób uchronić jeszcze jeden specyfik, który znacznie ułatwi odprowadzanie wody z szyb naszego samochodu. Dzięki Soft99 Ultra Glaco, preparatowi tworzącemu specyficzną powłokę ochronną naszego auta, woda bez żadnego problemu spływa po naszej szybie, znacznie ułatwiając pracę wycieraczek. Ponadto jego efektywne działanie da się poznać również podczas innych warunków – zimą nasze uchroni przed powstawaniem szronu, w suchą pogodę będzie w stanie znacznie zmniejszyć zabrudzenia, których również łatwiej się pozbędziemy. Niezwykle długie działanie przekłada się na wydajność naszego zakupu, ponieważ jedna aplikacja wystarczy na mniej więcej rok efektywnego korzystania z działania Ultra Glaco.

soft99 ultra glacoJego działanie polega na nadaniu szybie właściwości hydrofobicznych dzięki uzyskaniu jej dużej gładkości. To pozwala na znaczne polepszenie widoczności na drodze, a co za tym idzie zachowanie bezpieczeństwa na drodze. Trzeba jednak pamiętać o dobrym zastosowaniu preparatu, by nie uszkodzić naszej szyby. Koniecznym jest, żebyśmy zadbali o dokładne wyczyszczenie i osuszenie naszej szyby, jednak nie samą wodą, ponieważ może być to niewystarczające do zabrudzeń, które trudno rozpuszczają się w niej rozpuszczają. Dobrze jest korzystać z produktów do czyszczenia, które znajdziemy w każdym sklepie z auto detailingiem. Pamiętajmy również, by postępować zgodnie i dokładnie z instrukcją producenta, ponieważ nieodpowiednie zastosowanie się do zaleceń może narazić nas na koszty. Bezpieczeństwo na drodze jest tym, o co powinniśmy dbać z największą uwagą.

Słaba widoczność, ale również rozproszenie naszej uwagi są niezwykłym zagrożeniem dla nas i innych osób korzystających z ruchu drogowego. Powinniśmy więc korzystać nie tylko z tradycyjnych zabezpieczeń, ale również wykorzystywać nowatorskie rozwiązania. Preparat Ultra Glaco jest z pewnością jednym z takich sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa na drodze.

Ultra Glaco zapewni nam bezpieczną podróż
Przewiń do góry