Jakie części zmienią wygląd Twojego Renault?

Dbanie o wygląd samochodu nie jest zajęciem trudnym. Wystarczy od czasu do czasu pojechać na myjnię i umyć karoserię, odkurzyć siedziska i wytrzepać dywaniki. Jednak nawet jeśli kupiliśmy ładny, elegancki samochód to z czasem jego wygląd może nam się znudzić. Czy da się jakoś go odświeżyć? Oczywiście że można!

Wybierz sprawdzony sklep z częściami do aut

sklep z częściami renaultW sklepach samochodowych można znaleźć wiele ciekawych rozwiązań, również w internecie na forach i blogach fachowcy podpowiadają jakie rozwiązania się sprawdzą. Jednym z tańszych rozwiązań jakie oferuje każdy popularny sklep z częściami renault jest zmiana felg i śrub. Felgi stalowe są solidne, jednak nie zasłaniają części auta przy kole, natomiast tanie felgi aluminiowe często mają wgniecenia i zarysowania. W dystrybucji znajdują się felgi z różnymi kształtami wewnątrz obręczy. Mogą być proste, pofalowane, czy nieregularne. Również kolor felg da się łatwo zmienić dzięki malowaniu proszkowemu. Felgi ,,naturalnie” mają kolor szary/srebrny. Malowanie sprawi, że będą czarne, białe, czerwone, czy wielokolorowe. Na pewno będą się wtedy wyróżniały. Do tego można dodać kolorowe śruby do felg. Nowoczesny sklep z częściami do samochodów renault sprzedaje nawet takie w kolorze różowym! Jest więc w czym wybierać. Zmienić w samochodzie możemy również kolor karoserii.

sklep z częściamiTutaj oczywiście też można zdecydować się na malowanie natryskowe, takie jak w przypadki napraw powypadkowych. Jednak także firmy zajmujące się oklejaniem samochodów stosują specjalne folie, które nakleja się na auto i przez to zmieniają kolor. Taka folia dobrze przymocowana nie będzie się odróżniała od zwykłej karoserii, a w razie czego zawsze można ją zdjąć. To dobra oferta dla aut firmowych, bo przy okazji zmiany koloru na aucie można dorzucić jakąś reklamę. We wnętrzu auta najłatwiej jest wymienić dywaniki. Standardowo są one czarne, gumowe. Warto zatem zmienić je na delikatne dywaniki welurowe w kolorze beżowym, czy granatowym. Są one idealne na lato, łatwo je odkurzyć, choć na zimę będą gorszym rozwiązaniem (bardzo chłoną wilgoć). W sprzedaży dostępne są także dywaniki z motywami płomieni, czy czarne ale obszyte kolorową nitką dookoła.

Zmienić wygląd auta można także poprzez przyciemnianie szyb. Nada to autu elegancki i luksusowy wygląd, który kojarzy się z limuzyną. Przyciemnić można wszystkie szyby, poza przednią, bo to ograniczałoby widoczność dla kierowcy podczas jazdy. Te cztery metody zmiany wyglądu auta są obecnie najłatwiejsze oraz najtańsze, a części lub usługi zamówi się wszędzie.

Comments are closed.